Bramy garażowe

Home    Bramy    Bramy garażowe

Bramy Garażowe – Ciepło w garażu.
Współczynnik przenikania ciepła: Uk=1,07 W/m2 x K
Współczynnik tłumienia dźwięku: Rw=25 dB

Bramy segmentowe UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Jest to brama ciepła (współczynnik przenikania ciepła bramy Uk = 1,07 [W/m2xK]) przeznaczona szczególnie do garaży ogrzewanych.

Nasze bramy garażowe są bramami ciepłymi, a współczynnik U który uzyskują jest porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość jesteśmy w stanie uzyskać dzięki panelom własnej produkcji wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym.

 

Charakterystyka:

 • skrzydło wykonane z paneli stalowych 40 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową
 • konstrukcja z elementów stalowych ocynkowanych
 • skrzydło porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych
 • brama uszczelniona na całym obwodzie
 • w dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża
 • uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża
 • panele posiadają zabezpieczenie kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli
 • dostępne w wersji ręcznej i automatycznej

Bramy garażowe montowane przez naszą firmę charakteryzują się wysoką jakością wykonania zgodną z dokumentacją techniczną. Produkt posiada certyfikat CE i atesty higieniczne.

 

 

 

NOWOŚĆ ! ! !

Brama segmentowa z panela o grubości 60 mm

Cechy bram o grubości panela 60 mm

 • pełny wymiar 60 mm grubości panela na całej jego powierzchni
 • podwójny układ uszczelek między segmentowych w nosku oraz wpuście panela
 • specjalna uszczelka podłogowa termoizolacyjna
 • rolki toczne podwójne
 • opór cieplny panela U=0,39 W/m2K

Bramy garażowa segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane z myślą o wymagających klientach. Nasze bramy wykonane są z najwyższej jakości materiału. Ocieplany panel o grubości 40mm wypełniony bezfreonową pianką poliuretanową zapewnia wysoki poziom izolacji termicznej.

 

Profil bramy – wąskie przetłoczenia poziome to wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie. Idealnie komponuje się zarówno z nowoczesną jak i klasyczną architekturą domu.

Profil bramy – szerokie przetłoczenia poziome, to połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa. Eleganckie pojedyncze przetłoczenia w środkowej części sekcji, zwłaszcza w okleinach drewnopodobnych, do złudzenia przypomina bramę wykonaną z litego drewna.

Profil bramy – gładka powierzchnia bez przetłoczeń. Zachwyca prostotą formy i elegancją idealnie wyglądającą w nowoczesnych budynkach. Doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących prostotę, a zarazem wyjątkowo oryginalne rozwiązanie.

Profil bramy – przetłoczenia w kasetony. Kolekcja ta polecana jest Klientom ceniących urok i ciepło domów o tradycyjnym, rustykalnym charakterze.

 

Bramy Garażowe Rolowane

Bramy rolowane działają na zasadzie nawijania profilu – pancerza na wałek nawojowy. Istnieje możliwość zamontowania bramy wewnątrz i na zewnątrz garażu. Bramy występują w kilkunastu kolorach.

Bramy rolowane z pancerza aluminiowego o wysokości 77mm, wypełnione są bezfreonową pianką poliuretanową z aluminiową skrzynką i prowadnicami. Brama rolowana posiada automatykę renomowanych producentów.

 

 

  Umów się na bezpłatny pomiar