O firmie

Home    O firmie

Firma Indekor powstała w 1998 r. Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż i montaż osłon zewnętrznych, okien pcv, bram garażowych, drzwi. W naszej ofercie znajdują się rolety zewnętrzne – antywłamaniowe, markizy tarasowe, kraty rolowane, rolety materiałowe – zewnętrzne (refleksowe), żaluzje fasadowe, bramy garażowe i przemysłowe, okna pcv, drzwi oraz automatyka. Staramy się aby towar przez nas oferowany był zawsze doskonałej jakości.

 

 

W naszej działalności bezustannie dążymy do perfekcji, dlatego zależy nam przede wszystkim na wygodzie i zadowoleniu klienta. Osłony, w naszym mniemaniu, powinny służyć jako ochrona przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak słońce, deszcz, śnieg, wiatr oraz włamania. Są jednak również nieodzownym elementem aranżacji okna, budynku lub otoczenia. Jesteśmy zatem świadomi jak ważną decyzję musi podjąć klient przy wyborze danej osłony. Dlatego uważamy, że naszym ogromnym atutem jest kompleksowa obsługa klienta, który nigdy nie zostaje sam przy podejmowaniu takich decyzji.

 

 

Nasi pracownicy pomagają klientowi na każdym etapie realizacji zamówienia. Od umówienia się w dogodnym terminie na bezpłatny pomiar, poprzez doradztwo, wycenę, w końcu szybki i fachowy montaż, a w razie konieczności również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Satysfakcjonuje nas w pełni zadowolony efekt końcowy wykonanego zamówienia.

Jesteśmy do dyspozycji w takich miastach jak: Bydgoszcz, Inowrocław, Toruń, Janikowo, Konin.

 

    Umów się na bezpłatny pomiar