Rolety zewnętrzne

Home    Osłony zewnętrzne    Rolety zewnętrzne

Wykonujemy je z wysokogatunkowego aluminium, a ich pancerz wypełniony jest pianką poliuretanową, a co więcej rolety zewnętrzne dostępne są w kilkunastu kolorach. Niewielka waga profili pozwala na użycie ręcznego, sprężynowego i elektrycznego napędu. Wszystkie nasze modele zewnętrzne mogą być wyposażone w moskitierę przeciw owadom.

 

 

Istnieje również możliwość wyposażenia ich w dodatkowe zabezpieczenia: zamek baskwilowy, rygiel automatyczny, rygiel ręczny, wieszak blokujący.

W naszej ofercie mamy modele w wersji:

  • standard
  • podtynkowe (do zabudowy)
  • nadstawne (nakładane na okno)

Oferowane przez nas produkty posiadają wszystkie potrzebne atesty i certyfikaty.

Rolety zewnętrzne ST2000

Rolety zewnętrzne RL2000

Rolety zewnętrzne OS2000

Rolety zewnętrzne OL2000

Rolety zewnętrzne IT2000

 

 

 

 

ROLETY STANDARD

Można je dobrze dopasować do każdego rodzaju budynków, ponieważ modele standard montuje się na elewacji lub też we wnęce okiennej. Ponadto aluminiowa skrzynka, do której materiał się zwija będzie stanowić elegancką ozdobę każdego domu.

ROLETY DO ZABUDOWY

Stanowią świetne rozwiązanie dla osób, które dopiero się budują lub planują wymianę okien, ponieważ modele do zabudowy posiadają skrzynkę montowaną w nadprożu, natomiast prowadnice znajdują się we wnęce okiennej. Ponadto dzięki temu, że klapa rewizyjna znajduje się na spodzie skrzynki, w razie potrzeby mamy do niej łatwy dostęp.

ROLETY NADSTAWNE (NAKŁADANE NA OKNO)

Są bardzo trwałe, ale na ich montaż możemy pozwolić sobie tylko w przypadku nowo budowanych obiektów lub jeśli zdecydujemy się wymienić okna na nowe. Dzieje się tak, ponieważ skrzynka w tych modelach jest nakładana na ramę okna, a prowadnice umieszcza się po wewnętrznej stronie szyby. Ogromną zaletą modeli nakładanych jest to, że wyglądają jakby były częścią okna, a ich skrzynka jest niewidoczna.

    Umów się na bezpłatny pomiar