Okna PCV Aluplast

Home    Okna    Okna PCV Aluplast

IDEAL 7000 NEW

Sześciokomorowy system Ideal 4000 6K to rozsądna inwestycja i spełnienie najbardziej wyszukanych oczekiwań. Jest to system uniwersalny w swoich zastosowaniach, który świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, ale również w renowacjach. Mocne konstrukcje profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach.

Sześciokomorowa budowa profili oraz możliwość zastosowania dwukomorowych pakietów szybowych o szerokości do 41 mm zapewniają natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną okien. Klasyczne i eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach, to gwarancja ponadczasowej elegancji. W połączeniu z szeroką ofertą rozwiązań systemowych daje to możliwość kreacji okien zgodnych z wyobraźnią projektanta i podkreślających indywidualny styl właściciela.

IDEAL 4000 85

Jest to sześciokomorowy system o głębokości ramy 85 mm, który sprawia, że osiągnięto jeszcze lepsze właściwości izolacji termicznej i akustycznej tworząc jednocześnie wyjątkowy design nawiązujący do najnowszych trendów projektowych. Doskonały stosunek ceny do osiągniętych parametrów technicznych, stanowi ciekawą alternatywę dla systemów opartych na głębokości zabudowy profili 70 mm.

IDEAL 7000 NEW

Jest to system sześciokomorowy o głębokości zabudowy 85 mm dedykowany do budownictwa energooszczędnego, gwarantujący ponadprzeciętne właściwości izolacji termicznej.

IDEAL 8000

Jest to okno z sześciokomorowym systemem o głębokości zabudowy 85 mm, dedykowany do budownictwa energooszczędnego, który posiada wyjątkowo skuteczne właściwości izolacji termicznej uzyskane dzięki zastosowaniu uszczelnienia środkowego, tzw. trzeciej uszczelki.

Uzyskano również doskonałe wartości tłumienia akustycznego.

 

    Umów się na bezpłatny pomiar